czwartek, 3 maja 2012

Alice: Madness Returns

Witam dzisiaj omówimy grę ''Alice Madness Returns'' oczywiście gra jest od 18 roku życia nie jest ona bardzo stosowna dla ludzi o słabych nerwach i wrażliwców powiem tyle że jak dla mnie ta gra jest psychiczna ale bardzo ją lubię uwielbiam jej klimat no ale widocznie jest w moim typie uwielbiam postacie z tej gry i ogólnie samą Alice.  A więc gra opowiada o Alice Liddell której, rodzice i siostra zgineli w pożarze domu prze to Alice trafiła do psychiatryka gdyż obwiniała siebie za spowodowanie tego pożaru Alice została schizofremiczką po 11 latach została zwolniona z psychiatryka i mieszka w sierocińcu w Londynie Alicja ma halucynację związane z Krainom Czarów ale nie taką krainom tylko taką gdzie jest pełno krwi Alice lata z nożem, który mi się osobiście bardzo podoba tak jak mówiłam to jest jej chory świat w grze natomiast Alice co jakiś czas spotyka kota z Cheshire znanego wam zapewne z filmu Alice in Wonderland, który jest niewidzialny gram ma wiele poziomów i to bardzo rozbudowanych. Teraz troszkę o twórcach gry i ogólnie takie gra jest kontynuacją gry American McGee's Alice twórcy gry EA games Spice horse itp.
Osobiście sama polecam grę jest naprawdę fantastyczna uwielbiam w nią grać grafika bardzo dobra i to tyle co mogę powiedzieć.  DOZOBACZENIA :)
Dodatkowe info Alicja może posługiwać się kilkoma rodzajami broni, które mogą być wykorzystywane na różne sposoby. Podstawową bronią jest śmiertelne ostrze.
wykorzystywana podczas bliskich starć z przeciwnikami. Do pozostałych elementów uzbrojenia należy pieprzniczka.
 służący do atakowania celów na duże odległości, działo czajniczkowe.
wykorzystywane do ataków obszarowych, konik umożliwiający potężne ataki i rozbijanie ścian, oraz bomba zegarowa która odwraca uwagę wrogów i służy za przeciwwagę przy rozwiązywaniu zagadek.Można zakupywać ulepszenia broni za porozrzucane po mapach i pozostawiane przez pokonanych wrogów zęby. Zdrowie Alicji jest pokazywane w postaci płatków róż. Jeżeli bohaterka zginie, gracz rozpoczyna grę od ostatniego punktu kontrolnego. Upadek z krawędzi w przepaść lub wpadnięcie do szkodliwej substancji nie powoduje śmierci Alicji, ale przenosi ją z powrotem na najbliższą platformę. PAPA:) 

2 komentarze:

  1. Ależ to ekscytująca gra lecz ja nie wyglądam tak jak ona w histerii jak ty mówisz:P

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj Alocjo ekscytujące może nie aż tak wyglądasz ale i tak strasznie mvahahahahahaa

    OdpowiedzUsuń